Liga niemiecka - 12. kolejka 3. Ligi: 1. FC Kaiserslautern - VfB Lübeck 1-0 (0-0)

25 listopada na Fritz-Walter-Stadion odbyło się spotkanie 12. kolejki niemieckiej 3. Ligi pomiędzy drużynami FC Kaiserslautern i Neumuensteru. Pojedynek zakończył się zwycięstwem FC Kaiserslautern 1-0.

M. Ritter 88'

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Jedyną kartkę w pierwszej połowie otrzymał Florian Riedel z jedenastki gości. Była to 13. minuta meczu.

W 52. minucie arbiter przyznał kartkę Yannickowi Deichmannowi z Neumuensteru. W 57. minucie Marius Kleinsorge został zastąpiony przez Hendricka Zucka.

Między 57. a 84. minutą, boisko opuścili piłkarze Neumuensteru: Nico Rieble, Soufian Benyamina, Yannick Deichmann, na ich miejsce weszli: Marvin Thiel, Patrick Hobsch, Lucas Wolf. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Philippa Herchera, Marvina Pouriégo zajęli: Anil Gözütok, Marlon Ritter. W 70. minucie kartką został ukarany Anil Gözütok, zawodnik FC Kaiserslautern (”FCK”).

Wysiłki podejmowane przez zespół FC Kaiserslautern w końcu przyniosły efekt bramkowy. Na dwie minuty przed zakończeniem pojedynku bramkę zdobył Marlon Ritter. To pierwsza bramka tego piłkarza w bieżącym sezonie, dla napastnika, to nie jest dobry rezultat. Sytuację bramkową stworzył Kenny Redondo.

Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom FCK: Hikmetowi Çiftçiemu w 89. minucie i Marlonowi Ritterowi w trzeciej minucie doliczonego czasu meczu.

Lukas Raeder
57′ Philipp Hercher
Ersin Zehir
57′ Marius Kleinsorge
Mirko Boland
Kenny Prince Redondo
Nico Rieble66′
89′ Hikmet Çiftçi
Sven Lars Marten Mende
79′ Marvin Pourié
Moody Osman Chana Nya
57′ 70′ Anil Gözütok
Ryan Patrick Malone
Mohamed Morabet
Marvin Thiel66′
57′ Hendrick Zuck
Lucas Mika Wolf84′
Daniel Patrick Hanslik
Patrick Hobsch71′
79′  88′ 90′ Marlon Ritter
Pascal Steinwender

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Sędzia przyznał trzy żółte kartki zawodnikom gospodarzy, a piłkarzom Neumuensteru pokazał dwie.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.