Liga niemiecka - 11. kolejka 3. Ligi: TSV 1860 Monachium - KFC Uerdingen 05 0-0

21 listopada na Städtisches Stadionie an der Grünwalder Straße w Monachium odbył się mecz 11. kolejki niemieckiej 3. Ligi pomiędzy drużynami TSV Monachium i KFC Uerdingen 05. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0.

11. kolejka Niemcy - 3. Liga
2020-11-21 14:00 | Stadion: Städtisches Stadion an der Grünwalder Straße | Arbiter: Konrad Oldhfer
TSV 1860 Monachium
KFC Uerdingen 05
0
0

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Zespół KFC Uerdingen 05 wygrał dwa razy, zremisował raz, a przegrał tylko raz.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Między piątą a 35. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom TSV Monachium i jedną drużynie przeciwnej.

W 51. minucie sędzia pokazał żółtą kartkę Dave Gnaasemu z zespołu gości. W 54. minucie za Hansa-Alexandre Anapaka-Bakę wszedł Christian Kinsombi.

W 69. minucie czerwoną kartkę obejrzał Erik Tallig, tym samym drużyna gospodarzy musiała znaczną część drugiej połowy grać w dziesiątkę, ale utrzymała korzystny wynik. Chwilę później trener KFC Uerdingen 05 postanowił wzmocnić linię pomocy i w 73. minucie zastąpił zmęczonego Dave Gnaasego. Na boisko wszedł Peter van Ooijen, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. Na 13 minut przed zakończeniem starcia w zespole KFC Uerdingen 05 doszło do zmiany. Adriano Grimaldi wszedł za Muhameda Kiprita.

Trener TSV Monachium postanowił zagrać agresywniej. W 80. minucie zmienił pomocnika Richarda Neudeckera i na pole gry wprowadził napastnika Fabiana Greilingera. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego zespół wciąż miał problemy ze skutecznością. W 83. minucie żółtą kartkę dostał Kolja Pusch, piłkarz KFC Uerdingen 05. Na sześć minut przed zakończeniem meczu w drużynie TSV Monachium doszło do zmiany. Marius Willsch wszedł za Stefana Leksa.

Christian Dorda35′
80′ Richard Neudecker
Kolja Pusch83′
9′ 69′ Erik Tallig
Gino Fechner
5′ 84′ Stefan Lex
Peter van Ooijen73′
84′ Marius Willsch
Mike Feigenspan
Marco Mannhardt
Adriano Grimaldi77′
80′ Fabian Greilinger
Christian Kinsombi54′
Johann Ngounou Djayo
Gustav Ølsted Marcussen

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Sędzia przyznał dwie żółte kartki zawodnikom gospodarzy w pierwszej połowie, a w drugiej jedną czerwoną. Piłkarze drużyny przeciwnej obejrzeli w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, natomiast w drugiej dwie.

Zespół gospodarzy w drugiej połowie wymienił dwóch graczy. Natomiast drużyna KFC Uerdingen 05 w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.