Liga niemiecka - 11. kolejka 2. Bundesligi: VfL Osnabrück - SpVgg Greuther Fürth 0-0

W meczu 11. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi, który rozegrany został 27 października, zespół VfL Osnabrueck zremisował z Greuther Fuerth 0-0. Mecz na Bremer Brücke w Osnabrück obejrzało 13 386 widzów. Na boisku mogliśmy zobaczyć Davida Blachę występującego w VfL Osnabrueck.

11. kolejka Niemcy - 2. Bundesliga
2019-10-27 13:30 | Stadion: Bremer Brücke | Widzów: 13386 | Arbiter: S. Waschitzki
VfL Osnabrück
SpVgg Greuther Fürth
0
0

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 11 razy. Jedenastka Greuther Fuerth (”Listki Koniczyny”) wygrała aż sześć razy, zremisowała dwa, a przegrała tylko trzy.

Kto by pomyślał, że już od pierwszego gwizdka sędziego piłkarze będą grać aż tak agresywnie. Sędzia miał dużo pracy, piłkarze skupiali się na polowaniu na nogi przeciwników i pewnie dlatego kibice nie obejrzeli w tym czasie żadnej bramki. W 32. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Anasa Ouahima z VfL Osnabrueck, a w 36. minucie Marca Caligiuriego z drużyny przeciwnej.

W 59. minucie kartkę dostał Joost van Aken, zawodnik gospodarzy. W 66. minucie za Sebastiana Ernsta wszedł Tobias Mohr.

Od 85. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gospodarzy oraz dwie drużynie przeciwnej.

Marco Caligiuri36′
59′ 70′ Joost van Aken
Mergim Mavraj
Kevin Wolze
Marco Meyerhöfer
Bashkim Ajdini
Maximilian Wittek
88′ David Blacha
Sebastian Ernst66′
Moritz Heyer
Julian Green90′
32′ 85′ Anas Ouahim
Paul Seguin
Ulrich Taffertshofer
Branimir Hrgota
Marc Heider
Daniel Keita-Ruel79′
79′ Marcos Alvarez
David Raum
85′ Brian Henning
Elias Abouchabaka
Sebastian Reinhard Klaas
Tobias Mohr66′ 90′
Sven Köhler
Kenny Prince Redondo79′
70′ 85′ Niklas Schmidt
Hans Nunoo Sarpei
79′ Benjamin Girth
Marvin Stefaniak

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Arbiter przyznał jedną żółtą kartkę piłkarzom VfL Osnabrueck w pierwszej połowie, a w drugiej trzy. Zawodnicy drużyny przeciwnej obejrzeli w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, natomiast w drugiej dwie.

Zespół gospodarzy w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany. Natomiast jedenastka Greuther Fuerth w drugiej połowie wymieniła dwóch graczy.