Reklama

Reklama

Liga niemiecka - 1. kolejka 3. ligi: SV Wehen Wiesbaden - SC Verl 1924 0-0

19 września na BRITA-Arena w Wiesbaden odbyło się starcie 1. kolejki niemieckiej 3. ligi pomiędzy drużynami SV Wehen i Verlu 1924. Mecz zakończył się remisem 0-0. Na stadionie stawiło się 630 widzów. Na boisku zobaczyliśmy dwóch Polaków: Sebastiana Mrowcy z SV Wehen oraz Patricka Schikowskiego z Verlu 1924.

19 września  na BRITA-Arena w Wiesbaden odbyło się starcie  1. kolejki niemieckiej 3. ligi pomiędzy drużynami SV Wehen  i Verlu 1924. Mecz zakończył się remisem 0-0. Na stadionie stawiło się 630 widzów. Na boisku zobaczyliśmy dwóch Polaków: Sebastiana Mrowcy z SV Wehen  oraz Patricka Schikowskiego z Verlu 1924.

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi zespołami.

Od pierwszych minut drużyna Verlu 1924 zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu SV Wehen była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w meczu arbiter przyznał Julianowi Stöcknerowi z drużyny gości. Była to 39. minuta spotkania.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Drugą połowę jedenastka Verlu 1924 rozpoczęła w zmienionym składzie, za Juliana Stöcknera wszedł Lasse Jürgensen. W 67. minucie Johannes Wurtz został zmieniony przez Benedicta Hollerbacha.

Reklama

W 73. minucie Kasim Rabihic został zmieniony przez Nica Heckera, a za Aygüna Yildirima wszedł na boisko Patrick Schikowski, co miało wzmocnić zespół Verlu 1924. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Moritza Kuhna na Michaela Borisa. W 85. minucie w drużynie SV Wehen doszło do zmiany. Maurice Malone wszedł za Gianlucę Kortego.

Sędzia nie ukarał piłkarzy gospodarzy żadną kartką, natomiast zawodnikom Verlu 1924 pokazał jedną żółtą.

Obie jedenastki wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.

26 września drużyna Verlu 1924 będzie miała szansę na kolejne punkty grając w Paderborn. Jej rywalem będzie FC Bayern München II. Tego samego dnia FC Viktoria Köln będzie gościć zespół SV Wehen.

Reklama

Reklama

Reklama