Hannover 96 - SC Paderborn 07 0-0. Liga niemiecka - 21. kolejka 2. Bundesligi

12 lutego na HDI-Arena odbył się pojedynek 21. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi pomiędzy drużynami Hannoveru 96 i SC Paderborn. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0.

21. kolejka Niemcy - 2. Bundesliga
2021-02-12 18:30 | Stadion: HDI-Arena | Arbiter: Tobias Reichel
Hannover 96
SC Paderborn 07
0
0

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny SC Paderborn.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia przyznał Jace Bijolowi z drużyny gospodarzy. Była to 16. minuta starcia.

W 55. minucie za Marvina Duckscha wszedł Kingsley Schindler. A trener SC Paderborn wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Svante'a Ingelssona. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy sześć razy. Murawę musiał opuścić Sebastian Vasiliadis.

Trener Hannoveru 96 postanowił zagrać agresywniej. W 68. minucie zmienił pomocnika Florenta Musliję i na pole gry wprowadził napastnika Valmira Sulejmaniego, który w bieżącym sezonie ma na koncie dwie bramki. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego drużyna wciąż miała problemy ze skutecznością. W 80. minucie arbiter pokazał kartkę Valmirowi Sulejmaniemu z Hannoveru 96.

Jamilu Collins
85′ Dominik Kaiser
Ron Schallenberg
68′ Florent Muslija
Chris Führich77′
16′ Jaka Bijol
Christopher Antwi-Adjej77′
Genki Haraguchi
Maximilian Thalhammer
Hendrik Weydandt
Sebastian Vasiliadis65′
55′ Marvin Ducksch
Chadrac Akolo
55′ Kingsley Schindler
Svante Ingelsson65′
85′ Orrin McKinze Gaines II
Julian Justvan77′
Mick Gudra
Johannes Dörfler
Simon Fabio Stehle
Prince-Osei Owusu89′
68′ 80′ Valmir Sulejmani
Marco Terrazzino77′

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Sędzia nie ukarał zawodników gości żadną kartką, natomiast piłkarzom Hannoveru 96 przyznał dwie żółte.

Zespół gospodarzy w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany. Natomiast jedenastka SC Paderborn w drugiej połowie wymieniła czterech graczy.