FSV Zwickau - SC Freiburg II 0-0. Liga niemiecka - 10. kolejka 3. Ligi

W spotkaniu 10. kolejki niemieckiej 3. Ligi, które rozegrane zostało 26 września, drużyna FSV Zwickau zremisowała ze SC Freiburg II 0-0. Mecz na GGZ Arena obejrzało 3 377 widzów.

10. kolejka Niemcy - 3. Liga
2021-09-26 14:00 | Stadion: GGZ Arena | Widzów: 3377 | Arbiter: Patrick Hanslbauer
FSV Zwickau
SC Freiburg II
0
0

Było to starcie jedenastek broniących się przed spadkiem. Spotkał się 17. i 14. zespół 3. Ligi.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. W szóstej minucie sędzia ukarał żółtą kartką Kilianna Sildillię ze SC Freiburg II, a w 36. minucie Lucę Finn z drużyny przeciwnej.

Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom FSV Zwickau: Maximilianowi Jansenowi w 52. i Mike'owi Könneckemu w 53. minucie. Chwilę później trener FSV Zwickau postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 54. minucie na plac gry wszedł Lars Lokotsch, a murawę opuścił Manfred Starke.

W tej samej minucie Mike Könnecke zastąpił Dustina Willmsa. Między 54. a 72. minutą, boisko opuścili zawodnicy SC Freiburg II: André Barbosa, Sascha Risch, Emilio Kehrer, Nishan Connell, na ich miejsce weszli: Tan-Kenneth Jerico, Patrick Kammerbauer, Lars Kehl, Daniels Ontužāns. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Steffena Nkansaha, Ronnego Königa, Mariusa Hauptmanna zajęli: Davy Frick, Yannik Möker, Yannic Voigt. A trener SC Freiburg II wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Guillaume'a Furrera. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy sześć razy. Murawę musiał opuścić Vincent Vermeij.

Na boisku zrobiło się niespokojnie. Aby opanować sytuację w doliczonym czasie gry, sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom obu drużyn: Tanowi-Kennethowi Jericowi i Davemu Frickowi.

Kiliann Sildillia6′
65′ Steffen Nkansah
Maximilian Rosenfelder
Maximilian Reinthaler
Sandrino Braun-Schumacher
36′ Luca Finn Horn
André Barbosa da Silva54′
72′ Marius Hauptmann
Yannik Engelhardt
53′ 54′ Mike Könnecke
Sascha Risch54′
52′ Maximilian Jansen
Robert Wagner
54′ Manfred Starke
Emilio Kehrer66′
Johan Arath Gómez
Vincent Vermeij88′
72′ Ronny König
Maximilian Solomon Dietz
65′ 90′ Davy Frick
Johannes Flum
72′ Yannik Möker
Patrick Kammerbauer54′
54′ Lars Lokotsch
Lars Kehl66′
72′ Yannic Voigt
Daniels Ontužāns66′
54′ Dustin Willms
Julius Mikael Tauriainen

Guillaume Ronan Furrer88′

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Arbiter w pierwszej połowie pokazał jedną żółtą kartkę piłkarzom FSV Zwickau, a w drugiej trzy. Zawodnicy gości dostali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, natomiast w drugiej dostali tyle samo.

Oba zespoły wymieniły po pięciu graczy w drugiej połowie.