FC Viktoria Köln - Hallescher FC 2-0 (2-0). Liga niemiecka - 17. kolejka 3. Ligi

28 listopada na Sportpark Höhenberg w Kolonii odbyło się starcie 17. kolejki niemieckiej 3. Ligi pomiędzy drużynami Viktorii Koeln i Hallescher FC. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Viktorii Koeln 2-0. Na stadionie zasiadło 2 223 widzów.

17. kolejka Niemcy - 3. Liga
2021-11-28 14:00 | Stadion: Sportpark Höhenberg | Widzów: 2223 | Arbiter: Mario Hildenbrand
FC Viktoria Köln
Hallescher FC
2
0
L. Marseiler 2',20'

Zespół Viktorii Koeln przed meczem zajmował 15. miejsce w tabeli, co oznacza, że każdy punkt był dla niego na wagę złota.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach, a już padła pierwsza bramka w tym spotkaniu. W drugiej minucie Luca Marseiler dał prowadzenie swojej drużynie. Asystę zanotował Patrick Sontheimer.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Viktorii Koeln w 20. minucie spotkania, gdy Luca Marseiler strzelił drugiego gola. Przy strzeleniu gola pomagał Benjamin Hemcke.

Jedyną żółtą kartkę w pierwszej połowie arbiter przyznał Fynnowi Otcie z Hallescher FC. Była to 28. minuta spotkania. Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

Drugą połowę zespół Hallescher FC rozpoczął w zmienionym składzie, za Fynna Ottę wszedł Jan Löhmannsröben. Trener Hallescher FC wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Justina Eilersa. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy sześć razy. Murawę musiał opuścić Kebba Badjie.

Na drugą połowę drużyna Hallescher FC wyszła w zmienionym składzie, za Juliana Guttaua wszedł Jan-Rafael Shcherbakovski. Trener Viktorii Koeln postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 57. minucie na plac gry wszedł Niklas May, a murawę opuścił Daniel Buballa. W 61. minucie sędzia pokazał żółtą kartkę Moritzowi Fritzowi, zawodnikowi Viktorii Koeln.

W 69. minucie Jannes Vollert zastąpił Juliana-Maurice Derstroffa. W 71. minucie Luca Marseiler został zmieniony przez Timmego Thielego, co miało wzmocnić zespół Viktorii Koeln. Trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Niklasa Landgrafa na Toma Bierschenka w 82. minucie. Na 16 minut przed zakończeniem drugiej połowy arbiter pokazał żółtą kartkę Michaelowi Eberweinowi z drużyny gości.

W 87. minucie za czerwoną kartkę zszedł z boiska Jan Löhmannsröben osłabiając tym samym zespół gości. Na dwie minuty przed zakończeniem pojedynku w drużynie Viktorii Koeln doszło do zmiany. Jeremias Lorch wszedł za Benjamina Hemcke'a. W drugiej połowie nie padły bramki.

Jonas Nietfeld
57′ Daniel Buballa
Niklas Landgraf82′
Kai Klefisch
Louis Samson
Patrick Sontheimer
Kebba Badjie46′
61′ Moritz Fritz
Janek Sternberg
88′ Benjamin Hemcke
Fynn Otto28′ 46′
 2′, 20′ 71′ Luca Marseiler
Jan Dominic Löhmannsröben46′ 87′
88′ Jeremias Lorch
Jan-Rafael Shcherbakovski46′
57′ Niklas May
Tom Bierschenk82′
Youssef Amyn
Julian-Maurice Derstroff69′
Nikolaj Moller
Justin Eilers46′
71′ Timmy Dennis Mario Thiele

Sędzia przyznał dwie żółte kartki i jedną czerwoną piłkarzom Hallescher FC, a zawodnikom gospodarzy pokazał jedną żółtą.

Zespół Viktorii Koeln w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany. Natomiast drużyna gości w drugiej połowie wymieniła pięciu graczy.