FC Kaiserslautern - SV Türkgücü-Ataspor München 0-0. Liga niemiecka - 21. kolejka 3. Ligi

26 stycznia na Fritz-Walter-Stadion odbyło się starcie 21. kolejki niemieckiej 3. Ligi pomiędzy drużynami FC Kaiserslautern i SV Türkgücü-Ataspor München. Pojedynek zakończył się remisem 0-0.

21. kolejka Niemcy - 3. Liga
2021-01-26 19:00 | Stadion: Fritz-Walter-Stadion | Arbiter: Nicolas Winter
1. FC Kaiserslautern
SV Türkgücü-Ataspor München
0
0

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny SV Türkgücü-Ataspor München.

Kto by pomyślał, że już od pierwszego gwizdka sędziego piłkarze będą grać aż tak agresywnie. Sędzia miał dużo pracy, piłkarze skupiali się na polowaniu na nogi przeciwników i pewnie dlatego kibice nie obejrzeli w tym czasie żadnej bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Furkanowi Zorbie z drużyny gości. Była to 26. minuta meczu.

Trener SV Türkgücü-Ataspor München postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 46. minucie na plac gry wszedł Nico Gorzel, a murawę opuścił Atakan Akkaynak. Na boisku zrobiło się niespokojnie. Aby opanować sytuację w 55. minucie, sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom zespołu gości: Alexandrowi Sorgemu i Renè'owi Vollathowi.

W tej samej minucie za Lucasa Rösera wszedł Omar-Šarif Sijarić. W 66. minucie kartkę dostał Hikmet Çiftçi z ”FCK”. Po chwili trener FC Kaiserslautern postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię napadu i w 72. minucie zastąpił zmęczonego Marlona Rittera. Na boisko wszedł Daniel Hanslik, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej.

W tej samej minucie Marvin Pourié został zmieniony przez Eliasa Hutha, co miało wzmocnić jedenastkę FC Kaiserslautern. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Sebastiana Maiera na Furkana Kircicka oraz Park Yi-Younga na Ünala Tosuna. W 77. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Sebastiana Maiera z SV Türkgücü-Ataspor München, a w 84. minucie Eliasa Hutha z drużyny przeciwnej.

Stefan Stangl
72′ Marlon Ritter
Atakan Akkaynak46′
Jean Zimmer
Yi-Young Park81′
66′ Hikmet Çiftçi
Aaron Berzel
Kenny Prince Redondo
Sebastian Maier77′ 77′
Tim Rieder
Sercan Sararer-Osuna
72′ Marvin Pourié
Mounir Bouziane
72′ Daniel Patrick Hanslik
Furkan Kircicek77′
72′ 84′ Elias Huth
Omar-Šarif Sijarić55′

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze FC Kaiserslautern obejrzeli w meczu dwie żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy cztery.

Zespół gospodarzy w drugiej połowie wymienił dwóch graczy. Natomiast drużyna SV Türkgücü-Ataspor München w drugiej połowie wymieniła czterech zawodników.