FC Ingolstadt 04 - SV Meppen 1912 0-0. Liga niemiecka - 32. kolejka 3. Ligi

W pojedynku 32. kolejki niemieckiej 3. Ligi, który rozegrany został 18 kwietnia, drużyna FC Ingolstadt zremisowała z Meppen 1912 0-0. Starcie odbyło się na Audi-Sportpark.

32. kolejka Niemcy - 3. Liga
2021-04-18 13:00 | Stadion: Audi-Sportpark | Arbiter: Michael Bacher
FC Ingolstadt 04
SV Meppen 1912
0
0

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Tobiasowi Schröckowi z FC Ingolstadt. Była to 35. minuta meczu.

W 60. minucie za Filipa Bilbiję wszedł Patrick Sussek. W tej samej minucie trener FC Ingolstadt postanowił skorzystać ze swojego jokera i na plac gry wszedł Caiuby, a murawę opuścił Michael Heinloth.

W 60. minucie boisko opuścili zawodnicy FC Ingolstadt: Ilmari Niskanen, Fatih Kaya, a na ich miejsce weszli Jonatan Kotzke, Maximilian Beister. Niedługo później trener Meppen 1912 postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię napadu i w 71. minucie zastąpił zmęczonego René Gudera. Na boisko wszedł Tom Boere, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej. Między 73. a 83. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom gospodarzy.

W 86. minucie Peter Kurzweg został zmieniony przez Justina Butlera, co miało wzmocnić jedenastkę FC Ingolstadt. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Marcusa Piosseka na Christopha Hemleina.

Erik Domaschke
60′ Michael Heinloth
Markus Ballmert
Bjørn Paulsen
Florian Egerer
35′ Tobias Schröck
Lars Bünning
82′ 86′ Peter Kurzweg
Hassan Amin
Marc Stendera
Jeron Al-Hazaimeh
Caniggia Ginola Elva
Marcus Piossek90′
60′ Filip Bilbija
Wilhelm Evseev
60′ Jonatan Kotzke
Nicolas Andermatt
60′ Maximilian Beister
Janik Jesgarzewski
60′ Ilmari Niskanen
Mike-Steven Bähre
60′ Patrick Sussek
Christoph Hemlein90′
86′ Justin Butler
Valdet Skënder Rama
60′ 73′ Caiuby Francisco da Silva
Tom Boere71′
60′ 83′ Fatih Kaya
Lucas Felix Krüger

Przewaga zespołu FC Ingolstadt w posiadaniu piłki była ogromna (65 procent), niestety, pomimo takiej przewagi piłkarze nie potrafili wygrać meczu.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Arbiter nie ukarał piłkarzy Meppen 1912 żadną kartką, natomiast zawodnikom gospodarzy przyznał cztery żółte.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie wymieniła pięciu zawodników. Natomiast drużyna Meppen 1912 w drugiej połowie dokonała dwóch zmian.