FC Bayern München II - Hallescher FC 0-1 (0-1). Liga niemiecka - 38. kolejka 3. Ligi

22 maja na Städtisches Stadionie an der Grünwalder Straße w Monachium odbył się mecz 38. kolejki niemieckiej 3. Ligi pomiędzy drużynami Bayernu II i Hallescher FC. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Hallescher FC 1-0. Na stadionie stawiło się 250 widzów.

38. kolejka Niemcy - 3. Liga
2021-05-22 13:30 | Stadion: Städtisches Stadion an der Grünwalder Straße | Widzów: 250 | Arbiter: Matthias Jöllenbeck
FC Bayern München II
Hallescher FC
0
1
B. Manu 1'

Jedenastka Bayernu II przed meczem zajmowała 18. miejsce w tabeli, co oznacza, że każdy punkt był dla niej na wagę złota.

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Drużyna Bayernu II wygrała aż trzy razy, nie przegrywając żadnego meczu.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Niedługo po rozpoczęciu meczu jedyną bramkę meczu zdobył Braydon Manu dla jedenastki Hallescher FC. Bramka padła w tej samej minucie.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Hallescher FC.

Kibice Bayernu II nie mogli już doczekać się wprowadzenia Christophera Scotta. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy siedem razy i ma na koncie dwa strzelone gole. Murawę musiał opuścić Torben Rhein. Drugą połowę drużyna Bayernu II rozpoczęła w zmienionym składzie, za Maximiliana Welzmüllera wszedł Bright Arrey-Mbi.

W 62. minucie Julian-Maurice Derstroff został zastąpiony przez Laurenza Dehla. Niedługo później trener Hallescher FC postanowił bronić wyniku. W 73. minucie postawił na defensywę. Za napastnika Michaela Eberweina wszedł Anthony Syhre, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła drużynie gości utrzymać prowadzenie. W 90. minucie kartkami zostali ukarani Angelo Stiller z Bayernu II i Julian-Maurice Derstroff z zespołu gości.

Jannes Vollert
73′ Remi Vita
Janek Sternberg
46′ Maximilian Welzmüller
Braydon Marvin Manu  1′ 86′
Sarpreet Singh
Antonios Papadopoulos
Nemanja Motika
Michael Eberwein73′
90′ Angelo Stiller
Jonas Nietfeld87′
46′ Torben Rhein
Terrence Anthony Boyd87′
Armindo Sieb
Julian-Maurice Derstroff90′ 62′
Johannes Schenk
Tom Müller
46′ Bright Akwo Arrey-Mbi
Niklas Landgraf86′
Jamie Lawrence
Sören-Kurt Reddemann87′
Josip Stanišić
Anthony Syhre73′
46′ Christopher Gavin Scott
Laurenz Dehl62′
73′ Lenn Jastremski
Jan-Rafael Shcherbakovski
Nicolas-Gerrit Kühn
Tom Bierschenk87′

Drużyna Bayernu II miała 14 szans na strzelenie bramki z rzutu rożnego.

Jedenastka Hallescher FC zagrała bardzo agresywnie, co niestety przełożyło się na dużą liczbę fauli. Zawodnicy obu drużyn obejrzeli po jednej żółtej kartce.

Zespół Bayernu II w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany. Natomiast drużyna gości w drugiej połowie wymieniła pięciu zawodników.