FC Bayern München II - FC Viktoria Köln 0-1 (0-1). Liga niemiecka - 25. kolejka 3. Ligi

W pojedynku 25. kolejki niemieckiej 3. Ligi, który rozegrany został 21 lutego, zespół Bayernu II przegrał z Viktorią Koeln 0-1 (0-1). Starcie odbyło się na Städtisches Stadionie an der Grünwalder Straße w Monachium.

25. kolejka Niemcy - 3. Liga
2021-02-21 13:00 | Stadion: Städtisches Stadion an der Grünwalder Straße | Arbiter: Patrick Hanslbauer
FC Bayern München II
FC Viktoria Köln
0
1
L. Cueto 18'

Zespół Viktorii Koeln przed meczem zajmował 16. miejsce w tabeli, co oznacza, że każdy punkt był dla niego na wagę złota.

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Drużyna Viktorii Koeln wygrała dwa razy, a przegrała tylko raz.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Jedyną bramkę meczu dla Viktorii Koeln zdobył Lucas Cueto w 18. minucie. To już ósme trafienie tego piłkarz w sezonie. Do wypracowania sytuacji bramkowej przyczynił się René Klingenburg.

Jedyną żółtą kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Mike Wunderlichowi z drużyny gości. Była to 42. minuta spotkania. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Viktorii Koeln.

W 58. minucie Jamie Lawrence zastąpił Josipa Stanišicia. W tej samej minucie w drużynie Bayernu II doszło do zmiany. Dimitri Oberlin wszedł za Arminda Sieba.

Na pół godziny przed końcowym gwizdkiem sędzia przyznał żółtą kartkę Timmemu Thielemu z Viktorii Koeln. Chwilę później trener Viktorii Koeln postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 63. minucie na plac gry wszedł Michael Arantes, a murawę opuścił Timmy Thiele. W 66. minucie żółtą kartką został ukarany Kilian Senkbeil, zawodnik gospodarzy.

Na 19 minut przed zakończeniem drugiej połowy w zespole Viktorii Koeln doszło do zmiany. Kai Klefisch wszedł za René Klingenburga. Chwilę później trener Bayernu II postanowił wzmocnić linię pomocy i w 74. minucie zastąpił zmęczonego Maximiliana Welzmüllera. Na boisko wszedł Daniels Ontužāns, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. Kilian Senkbeil z Bayernu II w 75. minucie dostał drugą żółtą, a następnie czerwoną kartkę, osłabiając swoją drużynę. Wcześniej został on ukarany w 66. minucie.

Na dwie minuty przed zakończeniem meczu sędzia ukarał żółtą kartką Jeremiasa Lorcha, piłkarza Viktorii Koeln. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry w drużynie Viktorii Koeln doszło do zmiany. Sead Hajrović wszedł za Marcela Risse'a. W drugiej połowie nie padły bramki.

Sebastian Mielitz
58′ Jamie Lawrence
Patrick Koronkiewicz
66′ 75′ Kilian Senkbeil
René Klingenburg71′
74′ Maximilian Welzmüller
Mike Wunderlich42′
58′ Armindo Sieb
Timmy Dennis Mario Thiele60′ 63′
Michael Christian Wagner
Yannik Bangsow
Alexander Lungwitz
Sead Hajrović90′
58′ Josip Stanišić
Fabian Holthaus
Tiago Filipe Oliveira Dantas
Paul Weist
74′ Daniels Ontužāns
Kai Klefisch71′
Maximilian Zaiser
Michael Joseph Arantes Seaton63′
58′ Dimitri Joseph Oberlin Mfomo
Enes Olgun Tubluk

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Zawodnicy gospodarzy otrzymali w meczu jedną żółtą kartkę i jedną czerwoną, natomiast ich przeciwnicy trzy żółte.

Oba zespoły wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.