Wygrane Dallas Stars i New York Islanders w NHL

Kilka niezwykle emocjonujących starć obejrzeli minionej nocy kibice NHL. Grad bramek i zwroty akcji oglądali między innymi kibice w Minnesocie i Nowym Jorku. Zobacz skróty meczów.

Co? Gdzie? Kiedy? Bądź na bieżąco i sprawdź Sportowy Kalendarz!

Nie minęło dziewięć minut meczu Minnesota Wild - Dallas Stars, a gospodarze wygrywali już 2-0.

Ale ten wieczór miał należeć do gości z Dallas. Po dwóch tercjach to oni prowadzili już 3-2, by ostatecznie wygrać 6-3.

Bohaterem Stars był zdobywca dwóch bramek Vernon Fiddler.

Niesamowity przebieg miał pojedynek Colorado Avalanche z Toronto Maple Leafs. W 3. minucie prowadzenie nowojorczykom dał Jack Skille. Po dwóch tercjach było 3-3, a dwa trafienia dla gości zaliczył Leo Komarov.

Ostatnia odsłona była popisem graczy z Toronto, którzy zdobyli cztery bramki z rzędu, by ostatecznie wygrać 7-4.

New York Islanders pokonali 5-2 Anaheim Ducks, mimo że o goście jako pierwsi trafili do bramki.