Reklama

Reklama

NHL: wygrane Stars i Predators w dogrywkach

Niesamowite emocje towarzyszyły nocnym meczom play-off hokejowej ligi NHL. Spotkania kończyły się po dogrywkach, a mecz w Nashville trwał blisko 112 minut!

Co? Gdzie? Kiedy? Bądź na bieżąco i sprawdź Sportowy Kalendarz!

Reklama

St. Louis Blues w rywalizacji do czterech zwycięstw prowadzili 2-1, ale nie wykorzystali atutu własnego lodowiska i pozwolili Dalls Stars na wyrównanie. Hokeiści z Dallas wygrali 3-2 po dogrywce.

Gospodarze prowadzili po bramce Władimira Tarasienki, ale w drugiej tercji Radek Faksa i Patrick Sharp odwrócili losy meczu. Blues nie poddali się jednak i jeszcze w tej samej odsłonie wyrównali za sprawą Paula Stastny'ego.

W trzeciej minucie dogrywki Cody Eakin dał gościom wygraną 3-2.

Jeszcze ciekawiej było w Nashville, gdzie Predators koniecznie chcieli wygrać, bo "Rekiny" z San Jose prowadziły już 2-1 w meczach.

Gospodarze dwa razy obejmowali prowadzenie, ale po dwóch tercjach było 2-2. A w trzeciej na prowadzenie wyszli Sharks za sprawą Brenta Burnsa. Dopiero na niespełna pięć minut przed końcem wyrównał James Neal.

Dogrywka długo nie przynosiła rozstrzygnięcia, a zawodnicy rozegrali niemal drugi mecz, bo spotkanie zakończyło się dopiero w 112. minucie. Bohaterem Nashville został Mike Fisher, który trafił w dogrywce, a w całym meczu zdobył dwa gole.

Wyniki czwartkowych meczów fazy play-off:

Półfinały Konferencji Zachodniej:

St. Louis Blues - Dallas Stars  2-3 po dogrywce

(stan rywalizacji play-off do czterech zwycięstw: 2-2)

Nashville Predators - San Jose Sharks  4-3 po dogrywce

(stan rywalizacji play-off do czterech zwycięstw: 2-2)

Dowiedz się więcej na temat: Dallas Stars | Nashville Predators | NHL | hokej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje