NHL: St. Louis Blues - Florida Panthers 1-3. Trzy bramki w 34 sekundy

Takie rzeczy tylko w NHL - strzelali gole szybciej niż Robert Lewandowski. Hokeiści St. Louis Blues i Florida Panthers w zaledwie 34 sekundy zdobyli trzy bramki. Goście wygrali 3-1.

Co? Gdzie? Kiedy? Bądź na bieżąco i sprawdź Sportowy Kalendarz!

"Pantery" odniosły trzecie zwycięstwo z rzędu.

Losy spotkania rozstrzygnęły się w drugiej tercji. W 33. minucie padły aż trzy gole. W odstępie 13 sekund bramki dla Panthers uzyskali Brandon Pirri i Derek MacKenzie.

Bardzo szybko kontaktowego trafienie zaliczył David Backes, ale w 37. minucie rezultat podwyższył MacKenzie.

Poprzednio dwukrotnie wpisał się on na listę strzelców w meczu ligi NHL 12 marca 2011 roku, kiedy jeszcze grał w Columbus Blue Jackets (3=2 z Carolina Hurricanes).

Zdobywcy Pucharu Stanleya w poprzednim sezonie, hokeiści Chicago Blackhawks przegrali u siebie z Minnesota Wild 1-2. O zwycięstwie przyjezdnych przesądził gol Ryana Sutera w 53. minucie.

W spotkaniu Nashville Predators z Arizona Coyotes (5-2), drużyna gospodarzy strzeliła cztery gole w ostatniej tercji. Najlepszym hokeistą Predators był Filip Forsberg, autor dwóch bramek i asysty.

W Calgary zespół Dallas Stars prowadził z ekipą Flames 3-0, by ostatecznie przegrać 3-4. Decydującego gola w serii karnych zdobył Johnny Gaudreau.