NHL: Flyers pokonali 3-2 Kings

Hokeiści Philadelphia Flyers pokonali 3-2 Los Angeles Kings w jednym z najciekawszych wtorkowych meczów NHL. Tego dnia odbyło się także jedenaście innych spotkań.

W starciu w Philadelphii Michael Raffl w szóstej minucie dał prowadzenie gospodarzom, a w 14. minucie wyrównał Tyler Toffoli.

Sześć minut później Chris Vandevelde znów uradował kibiców gospodarzy. Przy obu bramkach dla Flyers asystował Jakub Voraczek.

Po 45 minutach gry Mike Richards wyrównał na 2-2. Ponieważ więcej bramek nie padło, potrzebna była dogrywka.

Po dwóch minutach i 36 sekundach dodatkowego czasu gry Brayden Schenn zapewnił gospodarzom wygraną 3-2.

Aż jedenaście bramek zobaczyli kibice w Pittsburgu, gdzie Penguins pokonali 8-3 New Jersey Devils.

Tampa Bay Lightning rozbili 7-3 Arizona Coyotes.