NHL: Detroit Red Wings - Washington Capitals 1-2

Hokeiści Detroit Red Wings przegrali u siebie 1-2 po dogrywce z Washington Capitals w emocjonującym spotkaniu hokejowej ligi NHL.

Co? Gdzie? Kiedy? Bądź na bieżąco i sprawdź Sportowy Kalendarz!

"Czerwone Skrzydła" objęły prowadzenie już w trzeciej minucie. Kapitalną akcją i efektownym strzałem z dystansu popisał się Dylan Larkin.

Świetną okazję na wyrównanie zmarnował Aleksander Owieczkin - trafił w bramkarza gospodarzy.

Goście wyrównali jednak jeszcze przed przerwą, gdy po uderzeniu Justina Williamsa krążek odbił się, szczęśliwie dla strzelca, od bramkarza Petra Mrazka i wtoczył się za linię bramkową.

Red Wings mieli kilka okazji na to, by znów objąć prowadzenie, ale doszło do dogrywki.

Już w 45. sekundzie dodatkowego czasu gry Jewgienij Kuzniecow w indywidualnej akcji zapewnił gościom zwycięstwo.

Bramek nie brakował też w Edmonton, gdzie Oilers przegrali 3-4 po dogrywce z Chicago Blackhawks.

Gospodarze dwa razy musieli gonić wynik, ale w dogrywce triumf Blackhawks zapewnił Marian Hossa.

W ostatnim środowym spotkaniu Winnipeg Jets wygrali 4-1 z Vancouver Canucks.