NHL: cztery dogrywki i karne w piątkowych meczach

Dogrywki rozstrzygnęły aż trzy piątkowe spotkania hokejowej ligi NHL. Najciekawiej było w starciu New Jersey Devils z Detroit Red Wings, wygranym przez gości 5-4 po karnych, bo nie wystarczyła nawet dogrywka.

Prowadzenie "Diabłom" z New Jersey już w trzeciej minucie meczu dał niezawodny Jaromir Jagr.

Słynny 42-letni Czech w pierwszej tercji dołożył jeszcze asystę, a jego zespół prowadził 3-1.

Gdy zaraz na początku drugiej odsłony Michael Cammaleri podwyższył na 4-1, kibice gospodarzy nie mogli się spodziewać porażki.

Ale "Czerwone Skrzydła" pokazały charakter, jeszcze w drugiej tercji odrabiając dwie bramki. W trzeciej do remisu 4-4 i dogrywki doprowadził Drew Miller.

W dodatkowym czasie gry bramka nie padła, a w serii karnych Gustav Nyquist dał wygraną Red Wings.