Reklama

Reklama

Minnesota Wild przegrała piąty kolejny mecz, triumf St. Louis w Detroit

Hokeiści Minnesota Wild przegrali piąty mecz z rzędu w sezonie zasadniczym NHL. Minionej nocy ulegli na wyjeździe Anaheim Ducks 1-3.

Hokeiści Minnesota Wild przegrali piąty mecz z rzędu w sezonie zasadniczym NHL. Minionej nocy ulegli na wyjeździe Anaheim Ducks 1-3.

Spotkanie lepiej zaczęli goście, którzy w siódmej minucie objęli prowadzenie po trafieniu Jarreta Stolla. Wyrównanie padło jeszcze w pierwszej tercji, gdy w 11. minucie Chris Stewart zmieniał lot krążka po strzale Shea Theodore'a.

"Kaczory" zwycięstwo zapewniły sobie w ostatniej tercji. W 54. minucie gola strzelił Rickard Rackell, a na 49 sekund przed końcem "gumę" do pustej bramki posłał Jakob Silfverberg.

W innym środkowym meczu St. Louis Blues pokonali na wyjeździe Detroit Red Wings 2-1.

Bramki dla zwycięzców zdobyli Ty Rattie w 19. minucie i Dmitrij Jaskin w 53. Przy obu golach asystował Alex Pietrangelo. Honorowe trafienie dla "Czerwonych Skrzydeł" zaliczył Henrik Zetterberg w 58. minucie, kiedy jego zespół grał w przewadze.

Reklama

Wyniki środowych meczów NHL:

Detroit Red Wings - St. Louis Blues 1-2

Anaheim Ducks - Minnesota Wild      3-1

Colorado Avalanche - Buffalo Sabres 2-1

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama