Reklama

Reklama

Islanders porażeni w Tampa

New York Islanders z Mariuszem Czerkawskim w składzie przegrali w Tampa Bay z Lightning 0:3 w pierwszym meczu playoffs ćwierćfinału Konferencji Wschodniej.

New York Islanders z Mariuszem Czerkawskim w składzie przegrali w Tampa Bay z Lightning 0:3 w pierwszym meczu playoffs ćwierćfinału Konferencji Wschodniej.

Polak przebywał na lodzie 10 minut oraz 6 sekund i zdołał oddać w tym czasie zaledwie jeden strzał.

Równie fatalnie jak Czerkawski zagrali jego koledzy z drużyny. 30 strzałów na bramkę Nikołaja Chabibulina nie przyniosło rezultatu.

Do siatki "Wyspiarzy" trafiali natomiast hokeiści popularnych "Błyskawic". Dwa razy uczynił to Fredrik Modin, a gola dla gospodarzy strzelił również Andre Roy.

Od porażki rozpoczęli playoffs obrońcy trofeum. New Jersey Devils przegrali na wyjeździe z Philadelphia Flyers 2:3. Decydującego o zwycięstwie gola strzelił Keith Primeau, pokonując Martina Brodeura w czwartej minucie trzeciej tercji. Pozostałe gole dla Flyers były dziełem Simona Gagnema (asysta Primeau) i Jeremy Roenick. Rozentuzjazmowana publiczność odśpiewała swoim pupilom pieśń klubową "Let's Go Flyers". Na listę strzelców wśród Diabłów wpisali się Patrick Elias i Jan Hrdina.

Reklama

Piłkarskim wynikiem 1:0 zakończył się po dogrywce mecz San Jose Sharks z St. Louis Blues. Celnym uderzeniem popisał się w dziesiątej minucie dodatkowego czasu gry Niko Dimitrakos. Bardzo dobrą dyspozycją popisał się bramkarz, Kazach Jewgienij Nabokow, broniąc wszystkie 26 strzałów.

Toronto Maple Leafs nie sprostali w pierwszym meczu playoffs we własnej hali Ottawa Senators. Porażka 2:4 ekipy z Toronto to dzieło Mariana Hossy (strzelił dwa gole), Bryana Smolinskiego i Wade Reddena. Celnymi strzałami w drużynie gospodarzy popisali się Joe Nieuwendyk i Bryan McCabe.

Wyniki czwartkowych meczów playoffs Puchar Stanleya:

WESTERN CONFERENCE

San Jose Sharks - St Louis Blues 1:0 po dogrywce
stan rywalizacji 1:0

EASTERN CONFERENCE

Toronto Maple Leafs - Ottawa Senators 2:4
(stan rywalizacji 0:1)

Tampa Bay Lightning - New York Islanders 3:0
(stan rywalizacji 1:0)

Philadephia Flyers - New Jersey Devils 3:2
(stan rywalizacji 1:0).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy