Reklama

Reklama

​Hokej. NHL. Hokeista oskarżony przez żonę o obstawianie własnych meczów

Anna Kane zamieściła niepokojący wpis w mediach społecznościowych - żona napastnika San Jose Sharks oskarżyła swojego męża Evandera Kane'a o obstawianie meczów z własnym udziałem. NHL zapowiedziała śledztwo w tej sprawie.

Od kilku miesięcy wiadomo o ogromnym długu, jaki ma Evander Kane. Kanadyjczyk złożył wniosek o bankructwo, jego zobowiązania do spłaty mają wysokość blisko 30 milionów dolarów.

Oliwy do ognia dolała żona hokeisty, która wpisami w mediach społecznościowych zaalarmowała NHL o możliwym nielegalnym procederze podejmowanym przez męża. Oskarżyła go o udział w zakładach bukmacherskich, miały dotyczyć meczów, w których sam brał udział.

Hokej. NHL. Evander Kane podejrzany o obstawianie meczów z własnym udziałem

"Jak to jest, że NHL pozwala hazardziście kontynuować obstawianie meczów, w których sam bierze udział? Nie wiem jak opisać to, co robi ten człowiek. Porzucił swoją ciężarną żonę i roczną córeczkę" - napisała Anna Kane.

Reklama

Na te informacje szybko zareagowała najlepsza liga świata, zapowiadając wszczęcie dochodzenia w tej sprawie. W razie udowodnienia winy, hokeiście grożą poważne konsekwencje prawne.

MR

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje