Grad goli i bijatyka po brutalnym faulu w meczu Flyers z Capitals

Hokeiści Washington Capitals pokonali na wyjeździe 6-1 Philadelphia Flyers w pierwszej rundzie play-off ligi NHL. Mimo jednostronnego wyniku, emocji nie brakowało.

Co? Gdzie? Kiedy? Bądź na bieżąco i sprawdź Sportowy Kalendarz!

W rywalizacji do czterech zwycięstw gracze Capitals prowadzą już 3-0.

Spotkanie znakomicie rozpoczęli zawodnicy Flyers, którzy już w pierwszej minucie objęli prowadzenie po golu Michaela Raffla.

Potem trafiali już jednak tylko zawodnicy z Waszyngtonu, zdobywając w sumie sześc goli. Dwie bramki i asystę zaliczył Aleksander Owieczkin.

Na niespełna osiem minut przed końcem Pierre-Edouard Bellemare z zespołu gospodarzy brutalnie przy bandzie potraktował Dmitrija Orłowa. Goście prowadzili już wtedy 4-1, a na lodowisku rozegrała się regularna bitwa.

Gdy sędziom udało się uspokoić sytuację, Owieczkin podwyższył na 5-1, a w przedostatniej minucie wynik ustalił Jay Beagle.

Aż pięć goli, w tym wszystkie w trzeciej tercji, triumfatorzy uzyskali w okresie gry w liczebnej przewadze.