Reklama

Reklama

Gigantyczny problem z NHL. Zaległości są potężne. Ucierpią igrzyska

Władze hokejowej ligi NHL o kolejny dzień przedłużyła przerwę świąteczną i zdecydowały, że w poniedziałek drużyny także nie wyjadą na lód. Na ten dzień w zmodyfikowanym już kalendarzu planowano 14 meczów. Łącznie zaległości z powodu koronawirusa sięgają 64 spotkań.

Ostatnim dniem rywalizacji był na razie 20 grudnia. Ze względu na dużą liczbę przypadków zakażeń COVID-19 w zespołach zdecydowano od 21 grudnia rozpocząć planowaną wstępnie na trzy dni przerwę świąteczną.

NHL w kłopocie przez Covid-19

Kolejny wolny dzień ma - według władz ligi - pozwolić klubom przeprowadzić serię testów i ocenić, czy będą zdolne do gry. - 26 grudnia zespoły mają wrócić do treningów i wtedy też można się spodziewać następnego komunikatu ws. wznowienia rozgrywek - napisano w komunikacie NHL.

CZYTAJ TAKŻE: Najlepszych hokeistów nie będzie na igrzyskach w Pekinie

Z powodu dużej liczby przekładanych meczów i opóźnień w terminarzu rozgrywek władze ligi zdecydowały kilka dni temu, że nie zawieszą rozgrywek na okres igrzysk olimpijskich (4-20 lutego) i nie zwolnią zawodników, by mogli wystąpić w Pekinie.

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL