Reklama

Reklama

Gdzie zagra Czerkawski?

- Najpierw muszę się zapoznać z nowymi przepisami. Termin podpisywania umów do niczego mnie nie zobowiązuje - powiedział w "Przeglądzie Sportowym" Mariusz Czerkawski. Najlepszy polski hokeista nie spieszy się z zawarciem kontraktu w NHL.

- Należę do grupy zawodników określanej mianem "unrestricted", czyli zupełnie wolnych i kontrakt w NHL mogę podpisać w każdym terminie, nawet tuż przed play off - wyjaśnił Czerkawski.

Polak chciałby wrócić do New Yor Islanders, ale nie wyklucza, że wybierze inną ofertę.

- Czekam, aż wszystkie sprawy związane z wprowadzeniem nowej umowy unormują się. W połowie sierpnia, wraz z moim menedżerem, zacznę analizować poszczególne oferty - stwierdził Czerkawski.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy