Reklama

Reklama

Eddie Lack trafił do szpitala po meczu Carolina Hurricanes - Detroit Red Wings

Eddie Lack, bramkarz Carolina Hurricanes, został poszkodowany w ostatniej akcji przegranego przez gospodarzy meczu NHL z Detroit Red Wings 3-4 po dogrywce, trafiając do szpitala.

Na bramkarza "Huraganów" wpadł rozpędzony Andreas Athanasiou, który strzelił decydującego gola w drugiej minucie doliczonego czasu gry.

Sędziowie po konsultacjach uznali, że zawodnik "Czerwonych Skrzydeł" trafił do siatki, zanim nastąpił kontakt z golkiperem rywala.

Lack został zniesiony z lodowiska na noszach, ale kiedy je opuszczał pokazał w kierunku kibiców uniesiony kciuk w górę.

Nad ranem miejscowego czasu dodał natomiast wpis ze szpitala na swoim portalu społecznościowym: "Dzięki za wszystkie dobre słowa i modlitwy. Wszystko wygląda dobrze i jeszcze dzisiaj będę mógł wrócić do domu. Dziękuję, że o mnie myśleliście".

Reklama

Lack ma w ogóle pechowy sezon. 21 listopada na treningu doznał wstrząśnienia mózgu i nie grał do 7 lutego. Teraz jeszcze nie wiadomo, jak długo przyjdzie mu pauzować.

Pawo

Wyniki poniedziałkowych meczów NHL:

Buffalo Sabres - Florida Panthers          4-2

New York Islanders - Nashville Predators   1-3

Calgary Flames - Colorado Avalanche        4-2

St. Louis Blues - Arizona Coyotes          4-1

Tampa Bay Lightning - Chicago Blackhawks   5-4 (po dogrywce)

Carolina Hurricanes - Detroit Red Wings    3-4 (po dogrywce)

Tabele NHL

Atlantic Division
1.Florida Panthers50022910
2.Buffalo Sabres31114107
3.Detroit Red Wings22114185
4.Toronto Maple Leafs23112195
5.Tampa Bay Lightning22115215
6.Boston Bruins2101084
7.Ottawa Senators23010124
8.Montreal Canadiens15010202
Metropolitan Division
1.New York Rangers41114139
2.Carolina Hurricanes4001878
3.Pittsburgh Penguins30223128
4.Washington Capitals30219118
5.New Jersey Devils31011106
6.Columbus Blue Jackets32015146
7.Philadelphia Flyers21118135
8.New York Islanders22113155
Central Division
1.St. Louis Blues40022118
2.Minnesota Wild40015118
3.Dallas Stars32011116
4.Winnipeg Jets22120195
5.Colorado Avalanche23015204
6.Nashville Predators14012172
7.Chicago Blackhawks0419211
8.Arizona Coyotes0418251
Pacific Division
1.Edmonton Oilers500241310
2.San Jose Sharks4001678
3.Vancouver Canucks32118187
4.Calgary Flames21111115
5.Anaheim Ducks23117205
6.Los Angeles Kings13114173
7.Seattle Kraken14113233
8.Vegas Golden Knights13010172
Kolejno: zwycięstwa, porażki, porażki po dogrywce lub karnych (za jeden punkt), bramki zdobyte i stracone, punkty.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje