Reklama

Reklama

Detroit Red Wings - Vancouver Canucks 1-4 w NHL

​Hokeiści Vancouver Canucks pokonali na wyjeździe Detroit Red Wings 4-1 w jedynym niedzielnym meczu NHL.

Dwie bramki dla zwycięzców zdobył Sven Baertschi (15. i 34. minuta), a po jednym golu dodali Derek Dorsett (29.) i Jake Virtanen (40.).

Honorowe trafienie dla "Czerwonych Skrzydeł" było dziełem Anthony'ego Manthy (19. minuta).

- Miałem wiele okazji w ostatnich kilku meczach, dlatego to dobre uczucie, że w końcu coś wpadło. Druga bramka to jeszcze większa radość - powiedział po meczu Baertschi.

 W tabeli Konferencji Wschodniej prowadzi drużyna Tampa Bay Lighting, a Zachodniej Los Angeles Kings.

Tabele NHL

Atlantic Division
1.Florida Panthers50022910
2.Buffalo Sabres31114107
3.Detroit Red Wings22114185
4.Toronto Maple Leafs23112195
5.Tampa Bay Lightning22115215
6.Boston Bruins2101084
7.Ottawa Senators23010124
8.Montreal Canadiens15010202
Metropolitan Division
1.New York Rangers41114139
2.Carolina Hurricanes4001878
3.Pittsburgh Penguins30223128
4.Washington Capitals30219118
5.New Jersey Devils31011106
6.Columbus Blue Jackets32015146
7.Philadelphia Flyers21118135
8.New York Islanders22113155
Central Division
1.St. Louis Blues40022118
2.Minnesota Wild40015118
3.Dallas Stars32011116
4.Winnipeg Jets22120195
5.Colorado Avalanche23015204
6.Nashville Predators14012172
7.Chicago Blackhawks0419211
8.Arizona Coyotes0418251
Pacific Division
1.Edmonton Oilers500241310
2.San Jose Sharks4001678
3.Vancouver Canucks32118187
4.Calgary Flames21111115
5.Anaheim Ducks23117205
6.Los Angeles Kings13114173
7.Seattle Kraken14113233
8.Vegas Golden Knights13010172
Kolejno: zwycięstwa, porażki, porażki po dogrywce lub karnych (za jeden punkt), bramki zdobyte i stracone, punkty.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje