Reklama

Reklama

Czerkawski gwarantuje poziom

W środę odbędzie się mecz hokejowej reprezentacji Polski z gwiazdami NHL. Dla graczy zza oceanu będzie to ostatnie spotkanie światowego tournee i pierwszy w historii występ w naszym kraju.

W reprezentacji Polski także wystąpi jeden zawodnik, który na co dzień gra w NHL. To Mariusz Czerkawski, reprezentant New York Islanders.

"Byłem w "Spodku" i jestem już zachwycony halą, a przecież prace jeszcze trwają. Gdy przyjadą gwiazdy z NHL, wówczas "Spodek" będzie święcił pełnym blaskiem" - powiedział w "Sporcie" Czerkawski.

"Opowiadałem kolegom z NHL-u o wspaniałej atmosferze w "Spodku" i przekonywałem ich o wartości naszej reprezentacji. Aha, jeszcze mówiłem o wyższości naszego piwa nad zagranicznym oraz o urodzie naszych dziewczyn" - dodał.

Reklama

Jak według Czerkawskiego będzie wyglądał środowy pojedynek? "Oczywiście, że nie będzie w tym meczu złośliwych fauli. Na pewno nie będzie gry "na śmierć i życie", ale zapewniam, że kibice będą w pełni usatysfakcjonowani. Wysoki poziom jest gwarantowany i to mogę zapewnić" - stwierdził hokeista.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL