Carolina Hurricanes - Vancouver Canucks 8-6 w NHL

Takie emocje tylko w NHL! W nieprawdopodobnym meczu hokeiści Carolina Hurricanes pokonali 8-6 Vancouver Canucks, mimo że przegrywali już 2-5.

Starcie Hurricanes z Canucks miało niesamowity przebieg, a fani obejrzeli aż 14 bramek i zwycięstwo gospodarzy.

Miejscowi objęli prowadzenie w szóstej minucie po bramce Sebastiana Aho. Po pierwszej tercji prowadzili jeszcze 2-1.

Pierwszy zwrot akcji nastąpił po przerwie, gdy goście w ciągu dziesięciu minut zdobyli cztery bramki i po dwóch odsłonach prowadzili 5-2.

Jeszcze większe szaleństwo rozpoczęło się w trzeciej tercji, gdy w pościg ruszyli Hurricanes. W ciągu jedenastu minut z małym okładem zdobyli pięć bramek i wyszli na prowadzenie 7-5.

Strzelaninę na 58 sekund przed końcem spotkania zakończył zawodnik gospodarzy Lee Stempniak.

Emocji nie brakowało też w innych meczach. San Jose Sharks po karnych wygrali 3-2 na wyjeździe z Toronto Maple Leafs.

Nashville Predators pokonali 6-3 St. Louis Blues, mimo że przegrywali już 0-3.