Bruins utrzymały liderowanie w konferencji, 691. bramka Jagra

​W środowym meczu NHL zawodnicy Boston Bruins przegrali na wyjeździe z Detroit Red Wings 1-6. Najlepszym zawodnikiem był Henrik Zetterberg, który strzelił dla ekipy "Czerwonych Skrzydeł" jednego gola i miał jedną asystę.

Po tej porażce "Niedźwiadki" utrzymały pozycję lidera Konferencji Wschodniej. Drużyna z Detroit jest na miejscu czwartym.

W innym spotkaniu obrońcy mistrzowskiego tytułu Chicago Blackhawks wygrali na wyjeździe z Calgary Flames 3-2, choć do dziewiątej minuty trzeciej tercji przegrywali 0-2. Dwa gole dla Blackhawks strzelił Patrick Kane, a jedno trafienie dołożył Patrick Sharp.

691. gola w karierze strzelił Jaromir Jagr. 41-letni Czech w klasyfikacji wszech czasów przesunął się na dziewiątą pozycję dzięki trafieniu w meczu New Jersey Devils z Caroliną Hurricanes (3-4). Gol najskuteczniejszego Europejczyka w historii NHL wpłynął na opadnięcie w zestawieniu o pozycję niżej legendarnego Maria Lemieux, byłego partnera Jagra w Pittsburgh Penguins.