Avalanche pokonali Rangers

Alex Tanguay zdobył wyrównującego gola w trzeciej tercji, a w dogrywce asystował przy golu Karlisa Skrastinsa, a Colorado Avalanche pokonali na wyjeździe Rangers 3:2.

Ekipa z Denver przegrywała już 0:2 i dopiero w trzeciej tercji pierwszego gola dla gości i pierwszego w swojej karierze w NHL zdobył Travis Brigley.

Ważną rolę w drużynie gości odegrał ich bramkarz. David Aebischer obronił 22 strzały i w trudnych momentach "utrzymał w grze" Avalanche

Dla nowojorczyków gole zdobyli Bobby Holik i Mark Messier. Efektowne zwycięstwo odnotowali hokeiści Dallas Stars. Pokonali u siebie Nashville Predators 7:3, a najskuteczniejszym zawodnikiem meczu był Bill Guerin, który dla gospodarzy zdobył trzy bramki.

W Atlancie hokeiści Thrashers podzielili się punktami z San Jose Sharks w meczu, który po dogrywce zakończył się remisem 2:2. Punkt drużynie gości uratował Niemiec Marco Sturm, zdobywając

wyrównującą bramkę w 58 minucie gry. Pozostałe gole uzyskali - dla Thrashers: Jeff Cowan i Rosjanin Wiaczesław Kozłow, dla Sharks: Scott Hannan.