Reklama

Reklama

Wisła Kraków. Maciej Stolarczyk: Mam ludzi, którzy chcą zwyciężać

W trzech poprzednich meczach ekstraklasowych piłkarze Wisły Kraków nie przegrali, w tym dwa razy zdobyli trzy punkty. "Mam ludzi, którzy chcą zwyciężać w każdym meczu" - powiedział trener wiślaków Maciej Stolarczyk. W sobotę jego zespół zagra ze Śląskiem Wrocław.

Krakowianie tylko raz w tym sezonie przegrali. Piątego sierpnia ulegli na wyjeździe Jagiellonii Białystok 0:1. Potem zremisowali z imienniczką z Płocka (1:1), a następnie sensacyjnie zdobyli komplet punktów walcząc w Poznaniu z Lechem (5:2). W poprzedniej kolejce, na własnym stadionie ograli Górnika Zabrze (3:0).

"Mam na szczęście zawodników i trenerów, którzy przeszli już drogę do mistrzostwa czy zdobyli inne trofea. Wiedzą, co znaczy wygrywanie jednego, dwóch czy trzech meczów. Drogą jest regularność i potwierdzenie tego za pomocą dyspozycji" - powiedział podczas piątkowej konferencji prasowej Stolarczyk.

Reklama

Poinformował, że we Wrocławiu nie będzie mógł skorzystać z Jakuba Bartosza, który poddawany jest zabiegom rehabilitacyjnym. Nie zagra też Patryk Małecki. Otrzymał poważną ofertę z innego klubu i Stolarczyk czeka w tej sytuacji na rozwój wypadków. Dlatego zawodnik zostanie w Krakowie.

W piątek krakowski klub potwierdził, że Riccardo Grym zmienia barwy klubowe i przechodzi do Wisły Płock.

Mecz Śląska z krakowską Wisłą odbędzie się w sobotę o godz. 18.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy