Triumf Jakuba Brzezińskiego w Rajdzie Nadwiślańskim

Jakub Brzeziński (Skoda Fabia R5) wygrał Rajd Nadwiślański, trzecią rundę samochodowych mistrzostw Polski. Prowadzący po sobotnim etapie Tomasz Kasperczyk (Ford Fiesta R5) z powodu awarii wycofał się już na pierwszym niedzielnym odcinku specjalnym.

Drugi na mecie w Puławach zameldował się Mikołaj Marczyk (obaj Skoda Fabia R5) ze stratą 40 s. Trzecie miejsce wywalczył broniący tytułu Filip Nivette (Ford Fiesta Proto) - strata 1.39,9. Nivette zwyciężył w kategorii Open i zdobył pierwsze punkty do klasyfikacji generalnej mistrzostw Polski w tym sezonie.

Szósty był Łukasz Byśkiniewicz, którego pilotem jest jeden z najbardziej doświadczonych zawodników w historii, 74-letni Maciej Wisławski.

W klasyfikacji generalnej MP Brzeziński umocnił się na pozycji lidera.

Czwarta runda MP - debiutujący w cyklu Rajd Śląska odbędzie się w dniach 29 czerwca - 1 lipca.