Reklama

Reklama

Puchar Polski: Klęska Ruchu Chorzów, awans Pogoni Siedlce

Pogoń Siedlce i Odra Opole zapewniły sobie awans do drugiej rundy Pucharu Polski. Ekipa z Siedlec wyeliminowała I-ligową Stal Mielec, Odra z kolei rozbiła na wyjeździe Ruch Chorzów.


Ciekawie było w Siedlcach, gdzie Stal Mielec do przerwy ogrywała II-ligową Pogoń, ale straciła awans w sześć minut. Tyle potrzebowali piłkarze gospodarzy, by dwa razy trafić do siatki i wyrzucić I-ligowca za burtę PP.

Pogoń Siedlce - Stal Mielec 2-1 (0-1)

Bramki: Mateusz Bochnak (70), Adam Mójta (76) - Grzegorz Kuświk (33)  

Żółte kartki: Adam Pazio, Paweł Garyga, Bartosz Wiktoruk, Michał Wrzesiński - Maksymilian Banaszewski, Łukasz Wroński, Arkadiusz Górka

Sędziował: Piotr Urban (Warszawa)


II-ligowy od niedawna Ruch Chorzów z Pucharem Polski pożegnał się szybko i w fatalnym stylu. Niebiescy na swoim stadionie zostali rozbici przed opolską Odrę i mogą skupić się na walce o powrót na zaplecze Lotto Ekstraklasy.

Ruch Chorzów - Odra Opole 1-5 (1-2)

Bramki: Wojciech Kędziora (19-głową) - Szymon Skrzypczak (2-karny), Szymon Skrzypczak (26-głową), Bartłomiej Kulejewski (56-samobójcza), (74-głową), Tomasz Mikinic (75)

Żółte kartki: Mateusz Bartolewski - Sebastian Bonecki, Rafał Brusiło

Sędziował: Marcin Szrek (Kielce)

Widzów: 2853.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy