Reklama

Reklama

Piłkarze Żetysu Tałdykorgan są już w Poznaniu

​Piłkarze Żetysu Tałdykorgan po blisko 20-godzinnej podróży dotarli do Poznania, gdzie w czwartek w meczu pierwszej rundy kwalifikacyjnej Ligi Europejskiej zmierzą się z Lechem Poznań. Kazachowie w stolicy Wielkopolski spędzą prawie pięć dni.

Drużyna z Kazachstanu przebyła bardzo długą drogę do Wielkopolski - przez Ałma-Atę, Kijów, Warszawę, skąd autokarem dotarli do Poznania. Po południu zespół zakwaterował się w hotelu Sheraton, a jeszcze we wtorek wieczorem przeprowadzi trening w podpoznańskich Komornikach.

"Nasi rywale zostaną w Poznaniu do soboty, bo poprosili nas o możliwość odbycia treningu w piątek po meczu. Też przeprowadzą go w Komornikach" - wyjaśnił kierownik Lecha Dariusz Motała, który pomaga Kazachom w organizacji pobytu w Poznaniu.

Reklama

Zawodnicy Żetysu w środę w porze meczu (o godz. 20.00) będą trenować na Stadionie Miejskim.

Tymczasem czwartkowe spotkanie cieszy się w Poznaniu sporym zainteresowaniem. Do wtorku do godzin przedpołudniowych sprzedano 11 tysięcy wejściówek. Bilety nie są drogie - najtańsze kosztują 20 zł, a dla osób posiadających karnety z rundy wiosennej, kobiet, seniorów i młodzieży uczącej się przygotowano zniżki.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama