Reklama

Reklama

Liga Siatkówki Kobiet: Małgorzata Skorupa wraca do Legionovii Legionowo

Kolejną zawodniczką, która w nadchodzącym sezonie zagra w Legionovii Legionowo, jest powracająca do klubu po kilkuletniej przerwie środkowa Małgorzata Skorupa.


W ostatnim sezonie mierząca 183 cm wzrostu doświadczona środkowa wywalczyła wraz z ekipą ŁKS Commercecon Łódź wicemistrzostwo Polski. Od czasu występów w barwach Legionovii Małgorzata grała również w KS Pałac Bydgoszcz, PTPS Nafcie Piła oraz Atomie Treflu Sopot.

- Bardzo się cieszę, że znów zagram w Legionovii. Z poprzedniego pobytu w tym klubie mam same miłe wspomnienia - mówi środkowa bloku.

- Negocjacje przebiegły sprawnie i szybko znaleźliśmy z prezesami wspólny język. Myślę, że w nadchodzącym sezonie stworzymy w Legionowie bardzo ciekawy zespół.

Legionovię Legionowo z kolei opuściły dwie zawodniczki - Joanna Pacak zagra w Eco Uni Opole, a Ewelina Mikołajewska w Wiśle Warszawa.

Reklama

Za: Lsk.plps.pl

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy