Reklama

Reklama

Liga Narodów: Ivan Trickovski bohaterem reprezentacji Macedonii

Były pomocnik warszawskiej Legii, Ivan Trickovski, został bohaterem starcia Gibraltar - Macedonia w dywizji D Ligi Narodów. Jego gol i asysta zapewniły Macedonii wygraną 2-0 i pozycję lidera w grupie.

W pierwszym czwartkowym meczu grupy 4 dywizji D Ligi Narodów Armenia nie bez problemów ograła na swoim terenie Liechtenstein 2-1. Z Gibraltarem problemów nie miała mieć Macedonia, która nastawiała się na wysokie zwycięstwo z kopciuszkiem.  Już w 19. minucie wynik otworzył Ivan Trickovski, a nieco ponad kwadrans później po jego podaniu na 2-0 podwyższył Egizjan Alioski. Po zmianie stron były piłkarz Legii Warszawa już nie gnębił rywali, a ci lepiej się bronili i Macedończycy wywieźli wygraną 2-0 z dalekiego południa Europy.

Reklama

Gibraltar - Macedonia 0-2 (0-2)

Bramki: Ivan Trickovski (19), Egizjan Alioski (35)

Łotwa i Andora zainaugurowały walkę w grupie 1 dywizji D Ligi Narodów w Rydze. Wydawało się, że gospodarze pewnie ograją kopciuszka, ale cóż... dziś nie ma już słabych drużyn. Andora wywiozła cenny punkt ze stolicy Łotwy. Wcześniej w grupie 1 Gruzja pokonała w Astanie Kazachstan 2-0 (0-0) i została liderem w tabeli. 

Łotwa - Andora 0-0

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje