Reklama

Reklama

Kamil Stoch: Do letniego sezonu podchodzę z dystansem

"Do letniej części sezonu podchodzę z dystansem" - powiedział skoczek narciarski Kamil Stoch. W weekend odbędzie się pierwszy w tym sezonie konkurs tegorocznej edycji letniej Grand Prix, na obiekcie w Wiśle-Malince.

"Do letniego sezonu podchodzę ze spokojem, z dystansem, gdyż to bardziej forma sprawdzenia swoje obecnej pozycji, porównania się na tle innych zawodników z czołówki światowej. Przy czym jest to też możliwość złapania adrenaliny, która jest przy każdym konkursie" - powiedział skoczek w trakcie uroczystości podpisana umowy przedłużającej na dwa lata umowę sponsorską z jedną z polskich firm. Odbyła się ona w piątek w Wiśle.

"Samopoczucie jest bardzo dobre, dziękuję" - odpowiedział na pytanie, jak się czuje przed rywalizacją w Grand Prix. 

Reklama

Dodał, że dalej uważa iż jego skoki mogą być "coraz lepsze, dłuższe, ładniejsze".

Jeszcze w piątek na skoczni w Wiśle-Malince odbędą się kwalifikacje do niedzielnego konkurs indywidualnego, zaś w sobotę kibice będą mieli możliwość obserwowania rywalizacji drużynowej.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy