Reklama

Reklama

Dramat polskich badmintonistów! Skok opłacony kontuzją

Debel polskich badmintonistów Michał Łogosz i Adam Cwalina nieźle radził sobie w poniedziałkowym meczu turnieju olimpijskiego z Tajlandczykami Bodinem Isarą - Maneapong Jongjit, ale musieli oddać spotkanie walkowerem.

W trzecim secie, przy stanie 17:15 dla rywali, Michał Łagosz wyskoczył do zagrania przy siatce i w tym momencie zerwał sobie ścięgno Achillesa. "Biało-czerwoni" musieli poddać mecz. Zatem zakończył się on walkowerem 21:0, 21:0.

- Michał jest w szpitalu na badaniach. Z tego co się dowiedziałem, zerwał Achillesa. Jeśli potwierdzi się ta wiadomość, to niestety, nie zagra już w następnym meczu- powiedział jego kolega z reprezentacji Robert Mateusiak.

W późnych godzinach wieczornych Polski Związek Badmintona potwierdził, że zerwanie ścięgna Achillesa spowodowało wykluczenie pary z dalszej rywalizacji.

Reklama

Zgodnie z regulaminem na walkower zamieniono także sobotni występ Polaków, w który po walce ulegli czwartej parze świata - Koreańczykom Sung Hyun Ko/Yeon Seong Yoo. W sobotnim starciu na Wembley Arena Łogosz z Cwaliną przegrali, ale 21:17, 13:21, 7:21.

Z Londynu Michał Białoński

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje