Reklama

Reklama

Diamentowa Liga w Londynie: Tomasz Majewski drugi w pchnięciu kulą

Tomasz Majewski (AZS AWF Warszawa) zajął w Londynie w mityngu Diamentowej Ligi drugie miejsce w konkursie pchnięcia kulą. Mistrz olimpijski z Pekinu uzyskał odległość 21,28. Zwyciężył mistrz świata z Osaki (2007) Amerykanin Reese Hoffa - 21,34.

Podopieczny Henryka Olszewskiego miał bardzo równe pchnięcia. Nie spalił żadnej próby, najsłabszą miał trzecią - 20,68, a 21,28 uzyskał dwa razy - w piątym i szóstym podejściu.

Majewski w ostatnich tygodniach przygotowywał się w Spale do igrzysk. Start w Diamentowej Lidze miał dać mu odpowiedź na jakim jest etapie. Najdalej wicemistrz globu z Berlina (2009) pchnął 2 czerwca w Eugene (USA) - 21,60. To czwarty tegoroczny wynik na świecie.

Na trzecim miejscu w Londynie uplasował się Kanadyjczyk Dylan Armstrong - 20,46.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy