Reklama

Reklama

Bójka w barze mogła wykluczyć z igrzysk Tony'ego Parkera

Gwiazda reprezentacji Francji koszykarzy Tony Parker (San Antonio Spurs) nie uczestniczy w pierwszym etapie przygotowań do igrzysk olimpijskich w Londynie z powodu urazu oka, którego doznał podczas bójki w jednym z nowojorskich barów.

Przez tydzień zawodnik San Antonio nie może uczestniczyć w żadnych zajęciach, nie tylko z piłką na parkiecie, ale także na siłowni.

"Byłem ze znajomymi w barze, gdy wybuchła awantura. Butelki fruwały w całym lokalu. Próbowałem ochronić przyjaciółkę i w końcu sam oberwałem. Z przyjacielem DJ Cut Killerem mieliśmy koszulki we krwi. Miałem szczęście, bo gdybym został zraniony kilka milimetrów dalej - byłoby źle. Zszyto mi ranę na szerokości dwóch palców. Teraz noszę lecznicze szkło kontaktowe i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze" - opowiadał francuskim dziennikarzom Parker.

Reklama

W finale wrześniowych ME w Kownie Francja uległa Hiszpanii 85:98. Wywalczyła tym samym drugi srebrny medal w historii i pierwszy od 1949 roku. Parker uzyskał w tym spotkaniu 26 pkt.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama