Reklama

Reklama

Apel do Roberta Lewandowskiego ws. rekordu. "Nie bądź na mnie zły"

​Robert Lewandowski jest na dobrej drodze, by pobić rekord Gerda Muellera w liczbie strzelonych bramek w Bundeslidze (365 goli). Raimund Hinko, dziennikarz "Bilda", zaapelował w tej sprawie do Polaka. - Proszę, nie bądź na mnie zły. Mam cichą nadzieję, że nigdy nie pobijesz tego rekordu - napisał.

Robert Lewandowski bije kolejne rekordy na niemieckich boiskach. W Bundeslidze ma już łącznie 300 strzelonych bramekJubileuszowe trafienie zanotował w meczu z 1. FC Koeln. 

Robert Lewandowski ma szansę, by pobić legendarny rekord Gerda Muellera

Jeśli Polak utrzyma swoją formę, to będzie miał szansę pobić legendarny rekord Gerda Muellera. Niemiec w rozgrywkach Bundesligi zdobył 365 goli.

CZYTAJ TAKŻEOSZUKUJĄ NA ROBERTA LEWANDOWSKIEGO. CHODZI O FAŁSZYWE REKLAMY

"Lewego" od legendy dzieli 65 trafień. Nie można więc wykluczyć, że Polak po raz kolejny zapisze się w historii. - Już teraz te liczby są obłędne. Nigdy nie sądziłem, że strzelę tyle bramek w Bundeslidze. Po prostu robię swoje i daję z siebie wszystko - mówił snajper w jednym z wywiadów.

Reklama

"Drogi Robercie Lewandowski, proszę, nie bądź na mnie zły"

Polscy kibice trzymają kciuki za Lewandowskiego. Nieco inną postawę przyjął Raimund Hinko. Dziennikarz "Bilda" liczy na to, że rekord Muellera pozostanie nienaruszony.

Drogi Robercie Lewandowski, proszę, nie bądź na mnie zły. Przyznam, że mam cichą nadzieję, że nigdy nie pobijesz szalonego rekordu Gerda Muellera (365 bramek w Bundeslidze w 427 meczach). Dlaczego? Gerd był bardzo sympatycznym facetem, który przechodził od łatwych do bardzo wymagających celów. A jednak pozostał skromny przez całe życie (co nie znaczy, że jesteś niesympatyczny) - napisał Hinko.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy