Reklama

Reklama

O NBA na czacie z Wojtkiem Michałowiczem

Środowy draft zakończył sezon 2004/2005 w najlepszej koszykarskiej lidze świata - NBA. O tych cieszących się dużym zainteresowaniem, także w Polsce, rozgrywkach, będziemy rozmawiać na czacie z naszym specjalnym gościem - Wojciechem Michałowiczem z Canal+ Polska.

Od dwóch sezonów Michałowicz komentuje dla Canal+ mecze NBA, a pasjonującą rywalizację finałową pomiędzy San Antonio Spurs a Detroit Pistons oglądał bezpośrednio ze stanowisk w SBC Center oraz The Palace of Auburn Hills.

Nasz gości ma 42 lata i w swojej bogatej karierze dziennikarskiej pracował m.in. w: "Sztandarze Młodych", "Przeglądzie Sportowym", Meczu, Sport Review, Gazecie Wyborczej, TVN, Wizji TV. Jest absolwentem wydziału trenerskiego AWF Warszawa oraz dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim.

Zapraszamy do rozmowy. Początek w czwartek o godz. 17.00

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy