Reklama

Reklama

NBA: Rockets upokorzyli Knicks, debiut Trybańskiego

Pozyskani z Phoenix Suns Stephen Marbury i Penny Hardaway nie uratowali New York Knicks przed klęską w spotkaniu z Houston Rockets. Koledzy Cezarego Trybańskiego przegrali w Madison Square Garden aż 79:111 i była to czwarta z rzędu porażka nowowjorczyków.

"Rakiety" do efektownej wygranej poprowadził Steve Francis, który zdobył 27 punktów oraz zaliczył 5 asyst. 21 "oczek" dorzucił Jim Jackson, a Yao Ming kolejnych 15.

W barwach Knicks zadebiutował Cezary Trybański. Polski koszykarz grał przez trzy minuty i zdobył jeden punkt. Wykorzystał jeden z dwóch rzutów osobistych (faulował go Scott Padgett). Raz rzucał z dystansu, ale niecelnie.

Kilka dni temu Trybański przeszedł, na zasadzie wymiany, z Phoenix Suns do Knicks (w odwrotnym kierunku podążył Maciej Lampe).

W drugim piątkowym meczu Minnesota Timberwolves łatwo uporali się na własnym parkiecie z Portland Trail Blazers. Zwycięstwo "Wilków" 96:75 to zasługa głównie Kevina Garnetta i Latrella Sprewella. Garnett rzucił 26 punktów i zaliczył 14 zbiórek, natomiast Sprewell dołożył kolejne 25 "oczek".

Reklama

Zobacz wyniki oraz zdobywców punktów w spotkaniach NBA z 8 stycznia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama