Reklama

Reklama

​NBA. Przełożone mecze Spurs i Hornets z powodu zakażeń koronawirusem

Liga NBA przełożyła trzy najbliższe mecze San Antonio Spurs w związku z pozytywnymi wynikami testów na koronawirusa u czterech koszykarzy tego klubu. To samo dotyczy też dwóch spotkań ostatniego przeciwnika "Ostróg" - Charlotte Hornets.

Spurs nie mają obecnie wymaganej liczby ośmiu zdolnych do gry zawodników, aby brać udział w rywalizacji. Nie wystąpią więc w środę we własnej hali przeciwko Cleveland Cavaliers, w sobotę w Nowym Jorku ani w poniedziałek w Indianapolis.

W minioną niedzielę Spurs wygrali na wyjeździe z Charlotte Hornets 122:110. W obu klubach trwa obecnie dochodzenie dotyczące zakażeń. NBA poinformowała, że również "Szerszenie" nie rozegrają dwóch najbliższych meczów - w środę z Chicago Bulls oraz w piątek z Denver Nuggets.

Zgodnie z protokołem NBA, każda osoba, która uzyska pozytywny wynik testu lub zostanie zidentyfikowana jako mająca bliski kontakt z osobą zakażoną, powinna poddać się kwarantannie.

Reklama

Od rozpoczęcia sezonu 22 grudnia przełożono 30 meczów z powodu COVID-19. Do tej pory niewiele z tych spotkań otrzymało nowy termin na rozegranie.

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie

Sprawdź!


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama