Reklama

Reklama

NBA. Pau Gasol zastąpi Butlera w Meczu Gwiazd

Hiszpan Pau Gasol z Chicago Bulls zastąpi swego klubowego kolegę Jimmy'ego Butlera w składzie rezerwowych na Mecz Gwiazd koszykarzy NBA w Toronto. Butler ma kłopoty z lewym kolanem i czekają go trzy, cztery tygodnie przerwy - poinformowano na stronie ligi.

Do urazu doszło w czwartej kwarcie piątkowego spotkania z Denver Nuggets. Butler został wybrany przez trenerów jako jeden z siedmiu rezerwowych do składu Wschodu.

Wcześniej kibice głosowali na graczy podstawowych piątek i tu Gasolowi, który w NBA występuje od 2008 r., zabrakło 360 głosów. Przed rokiem on i jego młodszy brat Marc przeszli do historii, gdy stanęli naprzeciw siebie w pierwszych piątkach Wschodu i Zachodu w All Star.

Będzie to szósty udział Hiszpana w Meczu Gwiazd (wcześniej grał w nim w 2006, 2009, 2010, 2011 i 2015 roku).

Reklama

65. spotkanie najlepszych zawodników NBA odbędzie się 14 lutego, po raz pierwszy poza USA - w kanadyjskie Toronto. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy