Reklama

Reklama

NBA. Mark Daigneault trenerem Oklahoma City Thunder

Mark Daigneault został trenerem występujących w lidze NBA koszykarzy Oklahoma City Thunder. 35-latek ostatnio był asystentem Billy'ego Donovana, który po pięciu sezonach i wygaśnięciu kontraktu opuścił klub.

Wcześniej przez pięć sezonów Daigneault z sukcesami prowadził filię Thunder w G League - Oklahoma City Blue.

"Przez sześć lat rozwinąłem głęboką więź z tą organizacją. Posada głównego szkoleniowca to dla mnie wielki zaszczyt" - powiedział.

W ostatnich latach ekipa Thunder systematycznie traciła największe gwiazdy: Kevina Duranta, Russella Westbrooka i Paula George'a. W zamian otrzymała wiele wyborów w kolejnych draftach i jest obecnie w przebudowie.

Obóz przygotowawczy do nowego sezonu ma się rozpocząć 1 grudnia, a trzy tygodnie później ruszy nowy sezon.

Reklama

wkp/ pp/

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama