Reklama

Reklama

NBA. LeBron James będzie pauzować co najmniej kolejny tydzień

Nie zanosi się na to, by lider Los Angeles Lakers LeBron James, który doznał urazu pachwiny 25 grudnia, powrócił do gry w lidze NBA w najbliższym czasie. Klub poinformował, że rehabilitacja potrwa kolejny tydzień i w następny piątek koszykarz przejdzie ponowne badania.

Na podstawie ich wyników zapadną dalsze decyzje. Pod nieobecność Jamesa "Jeziorowcy" wygrali tylko raz w czterech spotkaniach i obecnie mają bilans 21-17, co daje im ósme miejsce w Konferencji Zachodniej.

Zazwyczaj dobrze poinformowany portal espn.com napisał, że w klubie z Los Angeles przygotowują się na dłuższą nieobecność lidera.

James kontuzji pachwiny doznał pod koniec trzeciej kwarty meczu z obrońcą tytułu Golden State Warriors. Mimo że zszedł z parkietu, Lakers pokonali rywali 127:101.

Kontuzjowany jest także rozgrywający Rajon Rondo, który w tym samym spotkaniu doznał urazu stawu jednego z palców prawej, rzucającej ręki. Do gry wrócił zaledwie cztery przed tym wydarzeniem, bo od połowy listopada przechodził rehabilitację złamanej dłoni.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje