Reklama

Reklama

NBA: Dwyane Casey trenerem Detroit Pistons

Dwyane Casey został trenerem koszykarzy Detroit Pistons - poinformował właściciel klubu NBA Tom Gores. Warunków umowy nie ujawniono, ale według agencji AP będzie ona obowiązywać pięć lat.


Przed miesiącem Casey został zwolniony przez Toronto Raptors, gdy drużyna drugi raz z rzędu przegrała w play off NBA z Cleveland Cavaliers.

W kanadyjskim zespole pracował przez siedem lat. W ostatnim sezonie zasadniczym jego podopieczni wygrali 59 z 82 meczów, bijąc rekord klubowy i zajęli pierwsze miejsce w Konferencji Wschodniej. Sam Casey był wśród nominowanych przez kolegów-szkoleniowców do nagrody dla najlepszego trenera.

Bilans pracy Caseya w siedmiu sezonach zasadniczych to 320 zwycięstw i 238 porażek.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL