Reklama

Reklama

NBA. Booker pokonał Aytona w finale wirtualnego turnieju

Devin Booker z Phoenix Suns pokonał klubowego kolegę Deandre Aytona w finale wirtualnego turnieju koszykarskiego NBA 2K20. Rozgrywki były transmitowane w telewizji ESPN.

Najlepszy zawodnik nagrodę w wysokości 100 tysięcy dolarów przeznaczy na wybrany przez siebie cel dobroczynny związany z walką z koronawirusem.

Na konsoli Xbox One rywalizowało 16 zawodników. Do finału dotarli zawodnicy "Słońc" - Booker i Ayton.

W pierwszym meczu Booker wybrał Houston Rockets i pokonał Los Angeles Lakers Aytona 72:62. W drugim spotkaniu też lepszy był Booker, tym razem jako gracz Denver Nuggets wygrał z Milwaukee Bucks 74:62.

"Kiedy dorastałem, dużo grałem na konsoli, mam dobre wyczucie czasu i koordynację wzroku. Od początku turnieju wiedziałem, że to ja i Deandre zagramy w finale" - przyznał triumfator e-sportowych zawodów.

Reklama

Rozgrywki ligi NBA są zawieszone od miesiąca. Nie wiadomo, kiedy zawodnicy wrócą na parkiety.

Z powodu koronawirusa w USA zmarło już ponad 20 tysięcy osób.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL