Reklama

Reklama

LeBron James nie podjął decyzji w sprawie Rio de Janeiro

Jeden z najlepszych koszykarzy NBA LeBron James, który latem przeszedł z Miami Heat do Cleveland Cavaliers, nie wie, czy powróci do reprezentacji USA na igrzyska w Rio de Janeiro. - Niczego nie przesądzam. Na decyzję mam prawie dwa lata. To dużo - powiedział.

Amerykanie we wrześniu w Madrycie zdobyli złoty medal mistrzostw świata i jako pierwsza ekipa zakwalifikowali się do turnieju olimpijskiego w 2016 roku. W składzie mistrzów zabrakło kilku największych gwiazd NBA, m. in. Jamesa.

29-latek, dwukrotny mistrz NBA z Heat (2012 i 2013), ma już dwa olimpijskie złota wywalczone w Pekinie w 2008 roku i Londynie cztery lata później. Gdy rezygnował w tym roku z udziału z przygotowaniach do MŚ deklarował, że swoje występy w reprezentacji USA ograniczy do startów w igrzyskach. Otrzymał zresztą, podobnie jak koledzy z Cleveland: Kevin Love i Kyrie Irving, powołanie do szerokiego składu reprezentacji na IO w Rio de Janeiro.

Reklama

Kilka dni temu magazyn "Forbes" ocenił, że nazwisko Jamesa zyskało w 2014 roku pod względem wartości marketingowej 10 mln dolarów i obecnie jest on najwartościowszym sportowcem globu - jego marka to 37 mln dolarów.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama