Reklama

Reklama

Lampe: Moja mama też grała z "6"

- Moja mama występowała z numerem 6, kiedy była młoda i grała w siatkówkę - powiedział Maciej Lampe w wywiadzie udzielonym oficjalnej stronie internetowej ligi NBA przy okazji akcji promującej picie mleka wśród dzieci i młodzieży.

W kampanii noszącej nazwę "got milk?" amerykańscy sportowcy zachęcają młodych ludzi do zdrowego stylu życia i oczywiście do picia mleka.

Lampe przyznał, że często odwiedza polską dzielnicę w Nowym Jorku - Green Point. - Jest taki jedno miejsce, "Johnny's Cafe". Jestem tam przynajmniej raz w tygodniu - powiedział koszykarz.

Polski gracz Knicks, który ciągle czeka na szansę debiutu w ekipie Nowego Jorku, stwierdził, że najtrudniejsze dla niego było jak na razie przystosowanie się do życia w Stanach. - Musisz zorientować się jak to działa i trzeba zaczynać wszystko od początku.

Reklama

Kurt Thomas jest w nowej drużynie najlepszym przyjacielem Maćka, który dodaje, że nie ma wybranych graczy przeciwko którym szczególnie chciałby zagrać. - Czekam na grę z każdym z zawodników - powiedział.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje